filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2018
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
6 września
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Cukiernik
(2017)
Niemiecki cukiernik jedzie do Jerozolimy w poszukiwaniu rodziny swojego zmarłego kochanka.
nominacje
Bez skazy
(2018)
Etz Teena
(2018)
Pere Atzil
(2018)
Srohim
(2018)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Sarah Adler]
Sarah Adler
jako Anat w filmie
Cukiernik
(2017)
nominacje
Stav Strashko
Bez skazy
(2018)
Shira Haas
Marot Shvurot
(2018)
Joy Rieger
Niewinni
(2018)
Laliv Sivan
Obnażeni
(2018)
Liat Ekta
Pere Atzil
(2018)
Najlepszy aktor
wygrane
[Neveh Tzur]
Neveh Tzur
jako Eli w filmie
Pere Atzil
(2018)
nominacje
Yoram Toledano
Hed
(2018)
Gal Toren
Para Aduma
(2018)
Nevo Kimchi
Srohim
(2018)
Vlad Dubinsky
Tu i teraz
(2018)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Shira Haas]
Shira Haas
jako Anna w filmie
Pere Atzil
(2018)
nominacje
Assi Levy
Bez skazy
(2018)
Netta Shpigelman
Montana
(2017)
Evgenia Dodina
Niewinni
(2018)
Moran Rosenblatt
Para Aduma
(2018)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Doval'e Glickman]
Doval'e Glickman
jako Ruven w filmie
Srohim
(2018)
nominacje
Assi Dayan
Assi No. 9
(2018)
Guri Alfi
Hed
(2018)
Michael Aloni
Niewinni
(2018)
Alon Aboutboul
Pere Atzil
(2018)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Ofir Raul Graizer ]
Ofir Raul Graizer
Cukiernik
(2017)
nominacje
Tal Granit
,
Sharon Maymon
Bez skazy
(2018)
Yaron Shani
Obnażeni
(2018)
Marco Carmel
Pere Atzil
(2018)
Jacob Goldwasser
Srohim
(2018)
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Bez skazy
(2018)
Ziv Katanov
nominacje
Anthrax
(2017)
Jeny Keller
Lady Titi
(2018)
Meirav Boshusha-Horovitz
Pere Atzil
(2018)
Shelley Saar
Srohim
(2018)
Revital Cohen (I)
The Children of the Fall
(2016)
Karen Davidoff, Gan De Lange, Dikla Sharabi
Najlepsza muzyka
nominacje
Bez skazy
(2018)
Ivri Lider
Hed
(2018)
Asher Goldschmidt
Para Aduma
(2018)
Karni Postel
Srohim
(2018)
Daniel Salomon
Najlepsza scenografia
wygrane
Cukiernik
(2017)
Yael Bibel
Niemiecki cukiernik jedzie do Jerozolimy w poszukiwaniu rodziny swojego zmarłego kochanka.
nominacje
Bez skazy
(2018)
Ehud Gutterman
Call for Dreams
(2018)
Ran Slavin
Etz Teena
(2018)
Dani Avshalom
Srohim
(2018)
Yoel Herzberg
Najlepsze kostiumy
wygrane
Bez skazy
(2018)
Laura Sheim
nominacje
Cukiernik
(2017)
Lital Goldfine
Lady Titi
(2018)
Etia Hodek Lavi
Niewinni
(2018)
Chen Carmi-Blair
Pere Atzil
(2018)
Hava Levi Rozelsky
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Etz Teena
(2018)
Daniel Miller
nominacje
Bez skazy
(2018)
Giora Bejach
Cukiernik
(2017)
Omri Aloni
Niewinni
(2018)
Damien Dufresne
Para Aduma
(2018)
Boaz Yehonatan Yaacov
Najlepszy dobór obsady
wygrane
Bez skazy
(2018)
Hila Yuval
nominacje
Marot Shvurot
(2018)
Yael Aviv
Montana
(2017)
Limor Shmila
Obnażeni
(2018)
Maya Kessel
Pere Atzil
(2018)
Halley Mon Sonego
Najlepszy dźwięk
wygrane
Cukiernik
(2017)
Avi Mizrahi
Niemiecki cukiernik jedzie do Jerozolimy w poszukiwaniu rodziny swojego zmarłego kochanka.
nominacje
Hed
(2018)
Vitali Grinshpun
,
Aviv Aldema
Lady Titi
(2018)
Avi Mizrahi
,
Moti Hefetz
Obnażeni
(2018)
Nir Alon
,
Aviv Aldema
Tu i teraz
(2018)
Michael Goorevich
Najlepszy film dokumentalny poniżej godziny
wygrane
A Land Without Borders
(2017)
Michael Alalu
nominacje
Born in Deir Yassin
(2017)
Neta Shoshani
I'm fat
(2017)
Halit Levy
Naomi
(2018)
Aya Ben-Nhaum
,
Shay Kaplan
,
Avraham Pesso
Pere
(2018)
Uriel Sinai
,
Danel Elpeleg
Najlepszy film dokumentalny powyżej godziny
wygrane
Obcy kraj
(2017)
Yoav Ze'evi
,
Ehud Bleiberg
,
Shlomi Eldar
nominacje
Acharayich
(2017)
Rana Abu-Fraiha
Ha'mu'zeon
(2018)
Ran Tal
Umierasz tylko dwa razy
(2018)
Yair Lev
,
David Deri
Wall
(2017)
Moran Ifergan
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Kilometer 147
(2017)
Boaz Frankel
Na 147. kilometrze pustynnej drogi pomiędzy dwiema osadami leży ciało wielbłąda. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności.
nominacje
List miłosny
(2017)
Atara Frish
Our Way Back
(2018)
Moshe Rosenthal
Portret mojej rodziny w 13. roku mojego życia
(2017)
Omri Dekel-Kadosh
Zwyczaje
(2018)
Avigail Ariely
Najlepszy montaż
wygrane
Cukiernik
(2017)
Michael Oppenheim
Niemiecki cukiernik jedzie do Jerozolimy w poszukiwaniu rodziny swojego zmarłego kochanka.
nominacje
Bez skazy
(2018)
Einat Glaser-Zarhin
Etz Teena
(2018)
Arik Lahav-Leibovich
HaSusita Shel Herzl
(2018)
Guy Nemesh
,
Era Lapid
Srohim
(2018)
Itamar Goldwasser
Najlepszy scenariusz
wygrane
Cukiernik
(2017)
Ofir Raul Graizer
Niemiecki cukiernik jedzie do Jerozolimy w poszukiwaniu rodziny swojego zmarłego kochanka.
nominacje
Bez skazy
(2018)
Tal Granit
,
Sharon Maymon
Etz Teena
(2018)
Alamork Davidian
Marot Shvurot
(2018)
Aviad Givon
,
Imri Matalon
Pere Atzil
(2018)
Marco Carmel
Wyróżnieni w roku 2018
Cukiernik
(
7/9
)
Bez skazy
(
3/12
)
Pere Atzil
(
2/10
)
Srohim
(
1/8
)
Etz Teena
(
1/5
)
Obcy kraj
(
1/1
)
Kilometer 147
(
1/1
)
A Land Without Borders
(
1/1
)
Niewinni
(
0/5
)
Para Aduma
(
0/4
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.