PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 374
oceny
5,9 10 1 104374
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

Wszystko było złe w tym filmie. Bruce Wszechmogący był komedią, a ten zamiast śmieszyć udaje film familijny, gdzie muzyka podkreśla wzniosłość scen tworzonej arki i jej użycia. A przecież pomysł był na komedię, bo sensu w filmie nie wiele (zaczynając od wymyślonej rzeźby terenu z tamą pod Waszyngtonem, tworzenia na siłę z Evena Noego z jego stylem ubioru i brodą - jakby to było do tego wszystkiego potrzebne, zwierzęta, które przybywają aż z Afryki aby przepłynąć się łódką ze dwa kilometry łącznie z ptakami, które nie wiem co tam robiły, sam Evan, który zostaje kongresmenem, a boi sie pokazać jego niezwykły dar przyciągania uwagi zwierząt dla swojej wiarygodności, żona mu nie wierzy, a wystarczy, jakby przy niej obciął sobie włosy, nie mówiąc już o budowaniu arki dla zwierząt dla lokalnego podtopienia w dolinie i całe mnóstwo innych pozbawionych sensu scen), a skoro sensu nie wiele to powinno być wszystko z wyraźnym przymrużeniem oka i do śmiechu, a tego tu nie ma.
Jeśli miała być komedia - nie było się z czego śmiać. Jeśli miało to być kino familijne, wyszło kino płytkie i chyba dla tej tylko 10-letniej części rodziny.
Przynajmniej efekty specjalne były na poziomie. Nie ratuje to jednak w mojej opinii stwierdzenia, że film był bardzo zły.

ocenił(a) film na 2
JakBym

zgadzam się w 100%. Strasznie irytował mnie główny bohater, wątki były mocno naciągane... mówiąc krótko - 3/10 (gdyby nie sentyment do Morgana, to pewnie byłoby jeszcze niżej)

użytkownik usunięty
selcia

Ja się w 100% nie zgodzę, bo dużo produkcji dla 10-letnich dzieci jest 100x lepszych od tego filmu:) Aczkolwiek dzieci też mają takie zonki jak Teletubisie:)

ocenił(a) film na 2

No tak, ale ja też nie uważam, że to jest najlepszy film dla 10-letnich dzieci. Chodzi mi o to, ze ta grupa wiekowa będzie sie najlepiej bawic w porownaniu do innych (oczywiscie są wyjątki), a że mają mnóstwo (o wiele razy) lepszych filmów, to nie przeczę.
A'propos Teletubisi, to adresowane są one dla dzieci do kilku lat, więc taki dwulatek powinien się dobrze bawić i przyswajać w kółko powtarzane niektóre słówka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones