PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 340
ocen
5,9 10 1 104340
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

Jim był świetny w poprzedniej części, ale niestety Carell rozłożył go na łopatki. Znakomita komedia, serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 6
Szafran28

carell jest super, ale niestety nie mozna tego powiedziec o scenariuszu tej superprodukcji

uncut

Prawda. Wedlug mnie Carell pokazal sie sweitnie w The Office. Szkoda, ze juz go nie ma...

ocenił(a) film na 8
cRIS_10

100% racja! The office bez Scotta to jak Spiderman bez Spidermana...

Szafran28

A szkoda, bo serial miał i nadal ma spory potencjał komediowy. Jednak Andy to juz nie ten sam szef co szalony Micheal xD

ocenił(a) film na 8
cRIS_10

Obejrzałam tylko dwa odcinki bez Carella i dałam sobie spokój. Przykro tak oglądać Biuro bez World's Best Bossa :)

Szafran28

ja jeszcze oglądam, jest tam jeszcze poza Carrelem kilka uinnych ciekawych postaci, np: Dwight ;]

ocenił(a) film na 8
cRIS_10

Dwight zniszczył mi psychikę. Każdy jest wyjątkowy na swój sposób, np.: Meredith, Creed. Świetny serial.

ocenił(a) film na 9
Szafran28

hahahah moim zdaniem wyczesana komedia! dawno sie tak nie usmialam/poryczalam ze smiechu :D

ocenił(a) film na 4
Szafran28

Mnie akurat film nie podszedł, komediowych gagów nie było wiele, historia średnia, a już sam "potop" i fakt że woda nagle gdzieś wyparowała.. no cóż ;/ a tytuł to porażka czemu wszechmogący?? nijak się ma tytuł do historii, jedyne co chcieli tym osiągnąć to aby ludzie kojarzyli to z pierwszym filmem i poszli do kin. Gra aktorska Carella niezła, ale bez przesady, Lauren Graham również nieźle, ale najlepszy był Freeman - idealnie odegrał swoją rolę w obydwu filmach, szkoda ze nie pozwolili mu na więcej w tym filmie i że nie pokazywał się częściej.

ocenił(a) film na 5
Szafran28

Film taki sobie, jedynka dużo lepsza była i moim zdaniem Carey zagrał sto razy lepiej niż Carell.

ocenił(a) film na 8
Szafran28

Carell daje rade, gra inaczej niż Carrey ale ma swój urok, bardzo fajna komedia, uśmiałem się porządnie :)

alann6

Moim zdaniem Carell przebił Jima 3 krotnie historia była bardzo fajna a sam film miał dobre przesłanie w duchu pierwszej części.

Szafran28

Zgadzam się! Bałam się, że to będzie porażka jakaś po świetnym Bruce, ale się miło rozczarowałam. Ta niska średnia tak mnie negatywnie nastawiła, dziwię się jej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones