PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 374
oceny
5,9 10 1 104374
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

masakra

ocenił(a) film na 3

Jak można tak zbezcześcić pierwowzór? Aktorem który idealnie nadaje się do ról drugoplanowych. Fakt może koleś zabłysnął w 40l prawiczku, ale tylko dlatego że świetnie pasował do tej roli. Od patrzenia na jego twarz można się zdołować.

ocenił(a) film na 9
dumek96

Nie gadaj uśmiałem się za wszystkie czasy lepiej mi się oglądało to niż pierwowzur bo tamten aktor grający Brucea był wnerwiający

ocenił(a) film na 3
xlandia1

Mówisz o mistrzu komedii z obłędną mimiką twarzy?

ocenił(a) film na 9
dumek96

Tak jest dobry ale jak pooglądasz więcej filmów z jego udziałem staje się to męczące. A po drugie USA nie robi dobrych komedii tylko sztuczne więc i ich aktor nie może być mistrzem

ocenił(a) film na 3
xlandia1

No ja widziałem prawie wszystkie, a lubisz Czarka Pazurę, czy on też jest nudny? USA nie robi dobrych komedii? a kto, może Kanada? :D

ocenił(a) film na 9
dumek96

Cezary Pazura to jest prawdziwy mistrz jest bardzo dobry i ten jego głos. A komedie USA są sztuczne najlepsze komedie to są chyba tylko te w których gra Pazura

ocenił(a) film na 3
xlandia1

Amerykanie mają wielu dobrych komediantów, my mamy czarka który za swoich czasów grał świetne role. Jednakże gdyby patrzeć na styl to oboje mają zbliżoną do siebie grę aktorską. My mamy czarka amerykanie mają hamburgery wszyscy są zadowoleni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones