PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 312
ocen
5,9 10 1 104312
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

moja opinia

ocenił(a) film na 5

Film lekki, fajnie się ogląda, jest sporo momentów zabawnych ale co mi się nie podobało to motyw ze zwierzętami. Akcja dzieje się w Ameryce Północnej, Bóg wie że tama się zawali i zaczyna się budowa arki, ale w jakim celu do arki były wprowadzane pary zwierząt takich jak słonie czy żyrafy skoro normalnie nie występują one na tych terenach i tama im nie zagraża? Trochę bezsensownego przekombinowania jak na mój gust dlatego tylko 5.

ocenił(a) film na 5
japochleb

dlatego tylko 5

ocenił(a) film na 7
japochleb

racja, nie zorientowałam się.

ocenił(a) film na 6
japochleb

Tutaj nie ma co doszukiwać się na siłę logiki,takie tam kino dla całej rodziny na niedzielne popołudnie aby się rozerwać.
Jeżeli już szukać odpowiedzi: Prawdopodobnie wzięli takie zwierzęta jakie były wypisane w Biblii,już nikt nie zwracał uwagi właśnie na ten problem który napisałeś.

ocenił(a) film na 8
japochleb

Już nie mówiąc, że film pokazał tylko te gabarytowe zwierzęta, a przecież na Ziemi mamy setki tysięcy gatunków bezkręgowców, których nijak nie pokazano ; )

ocenił(a) film na 8
Oriflamme

No tak, cały film przez to pada że nie było jaskółki południowo afrykańskiej. Daj za to ocenę 1

ocenił(a) film na 8
Ajku_

Wystawiłem filmowi 8/10. Czego się knypie czepiasz? Nie potrafisz dostrzec, że odnosiłem się do komentarza RAC_79, który starał się odpowiedzieć na zarzut o bezsensowności ściągania zwierząt niezagrożonych przez powódź z tamy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
japochleb

Już nie mówiąc o tym, że zwierzęta rozmnażające się poprzez partenogenezę nie potrzebują pary : P

ocenił(a) film na 8
japochleb

Haha normalnie opad cycków. Nie przeszkadza Ci że gość dostaje paczki z materiałami budowlanymi od Boga, ale nie pasuje ci słoń czy żyrafa... I za to obniżona ocena... Stary, zastanów się chwilkę. Napisz lepiej że średnio ci się podobał i tyle a nie jakieś durne szukanie dziury w całym...

Ajku_

Święta prawda

ocenił(a) film na 5
Ajku_

widzę niezły ból dupy z powodu mojej wypowiedzi więc mój komentarz był na miejscu. Dziękuję dowidzenia

ocenił(a) film na 8
japochleb

Bynajmniej nic mnie nie boli, po prostu jesteś śmieszny :D więc zwróciłem na to uwagę... Strasznie bawią mnie tacy "poszukiwacze logiki" w filmach zwracający uwagę "nieprawidłowości" w sposób wybiórczy, lub szukających ich na siłę - ośmieszają się a sami uważają się za detektywów godnych Monka czy Holmsa :)

ocenił(a) film na 8
japochleb

"Tama im nie zagraża".A słyszałeś o takich instytucjach jak ZOO?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones