Johnny SimmonsI

Johnny James Simmons

6,4
1 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Simmons

Widzieliśćie go w filmie Evan Wszechmogący jest taki słodki!!!!!

Wercialol1

zgadzam się. świetnie grał w evanie chociaż miał mało ról do mówienia.

Wercialol1

Może i był słodki, ja tam się nie znam, ale grać to nie gral zbytnio zadowalająco :) Ale zobaczymy w innych filmach jak tam z nim będzie ;)

butryk_2

Nie obrażajcie się od razu tylko pisze to co myślę ;) Aktor z niego starszne słaby i do tego brzydki... Nie wiem co wy w nim widzicie.Właściwie to nie wiem czemu ale jakoś go nie lubie i dałam mu 1\10 ;)

natalia201

za miast sie podniecać aktorzyną, poćwicz gramatykę. Po prostu - pisze się osobno.

Disco_Destroyer

a "zamiast" trzeba napisać razem ;)

butryk_2

Typowy idol sikających po kolanach nastolatek,modna grzywka,dziecinna twarz....czyli mówiąc krótko styl lat 80-tych, który ostatnio opanował pozbawioną braku wyobraźni młodzież(małpowanie itd.) ;)

Wercialol1

BRZYDKI :)) nic więcej nie mam do dodania, jestem płytka i po prostu nie podoba mi się z ryja, więc nie zapunktuje grą aktorską czy czymś tam.

ale to wytykanie sobie błędów gramatycznych i robienie z siebie pacana podoba mi się bardzo :) :*

Wercialol1

on jest boski :* po prostu zakochać się i umrzeć :P Jaki z niego słodziak w Hotelu dla psów. Będę ten film oglądać jeszcze 1000000... razy dla niego :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones